niedziela, 12 lipca 2015

poniedziałek, 3 listopada 2014

8 MEGAspot Halloween Elbląg!

1 listopada pojawiliśmy się na 8 MEGAspocie Halloween w Elblągu!

Przybyliśmy ekipą MotoManii Pomorze wraz z Night Drivers Kaszuby.
Piękne auta, ryk silników, świetni ludzie i dobra zabawa :)
Gratuluję zwycięzcom konkursów :)







wtorek, 28 października 2014

Zlot charytatywny MotoMania Pomorze

26.10.2014 zorganizowaliśmy Spot Charytatywny.


cyt. "Przykro mi o tym mówić, ale w dniu 15.10.2014r w wypadku samochodowym zginął nasz 20-to letni kolega. W skutek tego opuścił swoją narzeczoną i osierocił swoją małą córeczkę, której teraz potrzebna jest nasza pomoc!

W związku z tym zwracamy się z prośbą o przybycie na zlot i wsparcie dla małej. 
Dziewczynce potrzebny będzie zapas mleka i pieluszek- właśnie na to zbierane będą datki, następnie zakupione zostaną potrzebne rzeczy i przekazane mamie dziecka. 

Liczy się każdy najmniejszy gest, który każdy z nas może wykonać i przy tym pomóc innym w potrzebie"






bardzo dziękujemy za przybycie na dzisiejszy zlot !  serdeczne podziekowania dla ekipy Auto Serwis z Kartuz za przybycie i upominki dla zwycięzców, firmie Limex również za upominki, jednocześnie dziękujemy za przybycie : Nocnej Jezdzie bez celu Elbląg, ekipie z Słupska, Vag Linii, calej ekipie Night Drivers z Kartuz, całej ekipie MotoJuras i wszystkim motocyklistom oraz wszystkim z Trójmiasta  mamy nadzieję na więcej wspólnych spotów .
Wspólnie udało nam się zebrać 1370,15 zl. dziękujemy bardzo za pomoc. wszystkie pieniążki i rzeczy zostaną przeznaczone na małą Emilke która również nas dzisiaj odwiedziła  Dziękujemy! !!!







Spot Vag Lębork

12.10.2014 w Lęborku odwiedziliśmy spot VW ;)







dużo ładnych fur, wspaniałych ludzi .; ) do zobaczenia na następnych spotach!

ZAKOŃCZENIE SEZONU MotoMania Pomorze

4 października na Ergo Arenie zorganizowaliśmy małe zakończenie sezonu ;)





O dziwo pojawiło się nawet dosyć dużo aut, za co bardzo dziękujemy.

Z ergo areny zrobiliśmy przeloty na kilka innych miejsc w gdańsku, zakończyliśmy sezon fajerwerkami na Westerplatte .


FOTOSPOT MotoMania Pomorze

Kilka zdjęć z FotoSpotu ekipy MotoMania Pomorze ;)






wszystkim dzięki bardzo za przybycie ;) 

SPOT MotoMania Riviera 21.09.2014

21.09.2014 na parkingu Gdyńskiego C.H. Riviera zorganizowaliśmy mały lokalny Spot MotoMania pomorze ;) Kilka zdjęć poniżej ;)