cyt. "Przykro mi o tym mówić, ale w dniu 15.10.2014r w wypadku samochodowym zginął nasz 20-to letni kolega. W skutek tego opuścił swoją narzeczoną i osierocił swoją małą córeczkę, której teraz potrzebna jest nasza pomoc!
W związku z tym zwracamy się z prośbą o przybycie na zlot i wsparcie dla małej.
Dziewczynce potrzebny będzie zapas mleka i pieluszek- właśnie na to zbierane będą datki, następnie zakupione zostaną potrzebne rzeczy i przekazane mamie dziecka.
Liczy się każdy najmniejszy gest, który każdy z nas może wykonać i przy tym pomóc innym w potrzebie"
bardzo dziękujemy za przybycie na dzisiejszy zlot ! serdeczne podziekowania dla ekipy Auto Serwis z Kartuz za przybycie i upominki dla zwycięzców, firmie Limex również za upominki, jednocześnie dziękujemy za przybycie : Nocnej Jezdzie bez celu Elbląg, ekipie z Słupska, Vag Linii, calej ekipie Night Drivers z Kartuz, całej ekipie MotoJuras i wszystkim motocyklistom oraz wszystkim z Trójmiasta mamy nadzieję na więcej wspólnych spotów .
Wspólnie udało nam się zebrać 1370,15 zl. dziękujemy bardzo za pomoc. wszystkie pieniążki i rzeczy zostaną przeznaczone na małą Emilke która również nas dzisiaj odwiedziła Dziękujemy! !!!














