poniedziałek, 3 listopada 2014

8 MEGAspot Halloween Elbląg!

1 listopada pojawiliśmy się na 8 MEGAspocie Halloween w Elblągu!

Przybyliśmy ekipą MotoManii Pomorze wraz z Night Drivers Kaszuby.
Piękne auta, ryk silników, świetni ludzie i dobra zabawa :)
Gratuluję zwycięzcom konkursów :)







wtorek, 28 października 2014

Zlot charytatywny MotoMania Pomorze

26.10.2014 zorganizowaliśmy Spot Charytatywny.


cyt. "Przykro mi o tym mówić, ale w dniu 15.10.2014r w wypadku samochodowym zginął nasz 20-to letni kolega. W skutek tego opuścił swoją narzeczoną i osierocił swoją małą córeczkę, której teraz potrzebna jest nasza pomoc!

W związku z tym zwracamy się z prośbą o przybycie na zlot i wsparcie dla małej. 
Dziewczynce potrzebny będzie zapas mleka i pieluszek- właśnie na to zbierane będą datki, następnie zakupione zostaną potrzebne rzeczy i przekazane mamie dziecka. 

Liczy się każdy najmniejszy gest, który każdy z nas może wykonać i przy tym pomóc innym w potrzebie"






bardzo dziękujemy za przybycie na dzisiejszy zlot !  serdeczne podziekowania dla ekipy Auto Serwis z Kartuz za przybycie i upominki dla zwycięzców, firmie Limex również za upominki, jednocześnie dziękujemy za przybycie : Nocnej Jezdzie bez celu Elbląg, ekipie z Słupska, Vag Linii, calej ekipie Night Drivers z Kartuz, całej ekipie MotoJuras i wszystkim motocyklistom oraz wszystkim z Trójmiasta  mamy nadzieję na więcej wspólnych spotów .
Wspólnie udało nam się zebrać 1370,15 zl. dziękujemy bardzo za pomoc. wszystkie pieniążki i rzeczy zostaną przeznaczone na małą Emilke która również nas dzisiaj odwiedziła  Dziękujemy! !!!







Spot Vag Lębork

12.10.2014 w Lęborku odwiedziliśmy spot VW ;)







dużo ładnych fur, wspaniałych ludzi .; ) do zobaczenia na następnych spotach!

ZAKOŃCZENIE SEZONU MotoMania Pomorze

4 października na Ergo Arenie zorganizowaliśmy małe zakończenie sezonu ;)





O dziwo pojawiło się nawet dosyć dużo aut, za co bardzo dziękujemy.

Z ergo areny zrobiliśmy przeloty na kilka innych miejsc w gdańsku, zakończyliśmy sezon fajerwerkami na Westerplatte .


FOTOSPOT MotoMania Pomorze

Kilka zdjęć z FotoSpotu ekipy MotoMania Pomorze ;)






wszystkim dzięki bardzo za przybycie ;) 

SPOT MotoMania Riviera 21.09.2014

21.09.2014 na parkingu Gdyńskiego C.H. Riviera zorganizowaliśmy mały lokalny Spot MotoMania pomorze ;) Kilka zdjęć poniżej ;)






Prestiżowy Pokaz Zabytkowych Aut V.S.O.Pot 2014


14 września na Placu Kuracyjnym/ molo w Sopocie odbył się Prestiżowy Pokaz Zabytkowych Aut V.S.O.Pot 2014 



Po raz kolejny w tym sezonie mieliśmy okazję pooglądać zabytkowe auta ;)







poniedziałek, 15 września 2014

SUMMER MOTO SHOW!

13 września odwiedziłam kolejną z imprez motoryzacyjnych- SUMMER MOTO SHOW vol. II w Bieszkowicach :)


Z ogromną przyjemnością muszę przyznać, że impreza była udana. Serdeczne gratulacje dla organizatorów ;)

Na miejscu przygotowane było wiele konkursów, między innymi;
BestCar - najciekawsze auto zlotu
BestRims - najładniejsza felga
dB Muffler - najgłośniejszy wydech auta
BestOld - najciekawsze olds mobile
MotoMoto - najciekawszy motor
dB moto - najgłośniejszy motor
BestAudio 

Gratuluję zwycięzcom ! Należało się! :)





Gratulacje dla młodej pary :)





poniedziałek, 1 września 2014

WSPOMNIENIE- Rajd Walentynkowy 15-16.02.2014

Rajd Walentynkowy był pierwszą rundą Samochodowego Pucharu Automobilklubu Morskiego w Gdyni.

Odbył się 15 i 16 lutego na terenie lotniska w Kosakowie. Zainaugurował całoroczny cykl imprez samochodowych o Puchar Automobilklubu Morskiego w Gdyni.







niedziela, 31 sierpnia 2014

I Wystawa Pojazdów Produkcji Polskiej





W ostatnim dniu sierpnia w Kuźni Wodnej odbyła się  I Wystawa Pojazdów Produkcji Polskiej.
W sumie wypad był rekreacyjny dla mnie z mamą i siostrami- i był to niedzielny strzał w 10! ;)
Osobiście od pierwszej chwili i zarazem ostatecznie urzekła mnie ZASTAVA .
Zakochałam się :D :)



miałyśmy również okazję zobaczyć piękną Warszawę, Polonezy Caro, Poloneza Truck, Fiaty 126p i 125p, Romety i inne piękne Zastavy :) 





Pojawił się również 
Pan Edward Pietrzak - Dyrektor naczelny FSO w latach 1982-88
Pan Ludwik Różniakowski - twórca repliki CWS T-1 








NIGHT POWER 2014 GP

30 sierpnia w Słupsku odbyła się finałowa runda NIGHT POWER! 


Emocje były ogromne, auta piękne i każdy walczył do samego końca!

Rywalizacja była ogromna, gratulacje dla zwycięzców! :)

WYNIKI KLASY MINI:
  1. Pyrka Michał  Honda Crx 9.159 
  2. Sarnecki Piotr Honda Civic 9.356
  3. Bachan Artur Honda Civic 10.422
WYNIKI KLASY DIESEL:
  1. Grabarz Maciej BMW E 90 7.880
  2. Nosarzewski Krzysztof Volkswagen Golf 8.148
  3. Mrzygłód Daniel Volkswagen Golf 8.663
WYNIKI KLASY STREET:
  1. Jaworski Jakub Honda Civic 8.837
  2. Chotomski Paweł Honda Civic 8.892
  3. Stanisławska Paula Honda S2000 9.734
WYNIKI KLASY TURBO FWD:
  1. Michalak Mateusz Honda Civic 8.667
  2. Sawczenko Piotr Hond Civic 8.670
  3. Sprycha Dawid Volkswagen Scirocco 8.707
WYNIKI KLASY STREET +
  1. Omilian Leszek Nissan 370 Z 8.725
  2. Łuniewski Konrad Lexus IS-F 9.050
  3. Idzik Marcin Mercedes E63 AMG 9.081
WYNIKI KLASY TURBO RWD/AWD
  1. Brach Zbigniew Nissan GTR 6.900
  2. Krawczuk Krzyszof Volkswagen Golf 6.957
  3. Romanik Piotr Subaru Impreza GT 7.525
WYNIKI KLASY OPEN
  1. Brach Zbigniew Nissan GTR 7.069
  2. Romanik Piotr Subaru Impreza GT 7.468
  3. Grabarz Maciej BMW E90 7.805
WYNIKI NIGHT POWER 2014 Grand Prix
  1. Grabarz Maciej BMW E90 
  2. Krzysztof Krawczuk Volkswagen Golf
  3. Michał Pyrka Honda Crx


Gratulacje !

Pamiętajmy, że NIGHT POWER to nie tylko wyścigi równoległe, ale także mnóstwo innych automobilowych atrakcji. Trasą między poszczególnymi klasami zawładnęli motocykliści oraz słupski drifter Łysy. Można było podziwiać akrobacje grupy Wheelieholix oraz jednego z najmłodszych stunterów w Polsce – Piotrusia.





Niezmiennie jednak, najpiękniejszym autem w całym słupsku tego dnia była dla mnie Honda S200 Pauli :)

poniedziałek, 25 sierpnia 2014

V-te Urodziny Honda Team Grudziądz

24 sierpnia odbyły się V-te Urodziny Honda Team Grudziądz! :)



Zjechało się blisko 160 aut, poza Grudziądzem przybyliśmy dość liczną grupą z Trójmiasta : ) Dodatkowo zjechali się  fani z Torunia, Włocławka, Bydgoszczy, Poznania czy Warszawy.
Zlot skupił głównie miłośników marki Honda, natomiast pojawiły się również auta marki Toyota, Nissan, BMW, Ople, Golfy. 
Organizatorem był klub Honda Team Grudziądz oraz Automobil klub Toruński delegatura w Grudziądzu.






mnie też udało się złapać ;) buziaki ;)