4 października na Ergo Arenie zorganizowaliśmy małe zakończenie sezonu ;)
O dziwo pojawiło się nawet dosyć dużo aut, za co bardzo dziękujemy.
Z ergo areny zrobiliśmy przeloty na kilka innych miejsc w gdańsku, zakończyliśmy sezon fajerwerkami na Westerplatte .



Brak komentarzy:
Prześlij komentarz