wtorek, 28 października 2014

ZAKOŃCZENIE SEZONU MotoMania Pomorze

4 października na Ergo Arenie zorganizowaliśmy małe zakończenie sezonu ;)





O dziwo pojawiło się nawet dosyć dużo aut, za co bardzo dziękujemy.

Z ergo areny zrobiliśmy przeloty na kilka innych miejsc w gdańsku, zakończyliśmy sezon fajerwerkami na Westerplatte .


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz