W ostatnim dniu sierpnia w Kuźni Wodnej odbyła się I Wystawa Pojazdów Produkcji Polskiej.
W sumie wypad był rekreacyjny dla mnie z mamą i siostrami- i był to niedzielny strzał w 10! ;)
Osobiście od pierwszej chwili i zarazem ostatecznie urzekła mnie ZASTAVA .
Zakochałam się :D :)
miałyśmy również okazję zobaczyć piękną Warszawę, Polonezy Caro, Poloneza Truck, Fiaty 126p i 125p, Romety i inne piękne Zastavy :)
Pojawił się również
Pan Edward Pietrzak - Dyrektor naczelny FSO w latach 1982-88
Pan Ludwik Różniakowski - twórca repliki CWS T-1


