niedziela, 31 sierpnia 2014

I Wystawa Pojazdów Produkcji Polskiej





W ostatnim dniu sierpnia w Kuźni Wodnej odbyła się  I Wystawa Pojazdów Produkcji Polskiej.
W sumie wypad był rekreacyjny dla mnie z mamą i siostrami- i był to niedzielny strzał w 10! ;)
Osobiście od pierwszej chwili i zarazem ostatecznie urzekła mnie ZASTAVA .
Zakochałam się :D :)



miałyśmy również okazję zobaczyć piękną Warszawę, Polonezy Caro, Poloneza Truck, Fiaty 126p i 125p, Romety i inne piękne Zastavy :) 





Pojawił się również 
Pan Edward Pietrzak - Dyrektor naczelny FSO w latach 1982-88
Pan Ludwik Różniakowski - twórca repliki CWS T-1 








NIGHT POWER 2014 GP

30 sierpnia w Słupsku odbyła się finałowa runda NIGHT POWER! 


Emocje były ogromne, auta piękne i każdy walczył do samego końca!

Rywalizacja była ogromna, gratulacje dla zwycięzców! :)

WYNIKI KLASY MINI:
  1. Pyrka Michał  Honda Crx 9.159 
  2. Sarnecki Piotr Honda Civic 9.356
  3. Bachan Artur Honda Civic 10.422
WYNIKI KLASY DIESEL:
  1. Grabarz Maciej BMW E 90 7.880
  2. Nosarzewski Krzysztof Volkswagen Golf 8.148
  3. Mrzygłód Daniel Volkswagen Golf 8.663
WYNIKI KLASY STREET:
  1. Jaworski Jakub Honda Civic 8.837
  2. Chotomski Paweł Honda Civic 8.892
  3. Stanisławska Paula Honda S2000 9.734
WYNIKI KLASY TURBO FWD:
  1. Michalak Mateusz Honda Civic 8.667
  2. Sawczenko Piotr Hond Civic 8.670
  3. Sprycha Dawid Volkswagen Scirocco 8.707
WYNIKI KLASY STREET +
  1. Omilian Leszek Nissan 370 Z 8.725
  2. Łuniewski Konrad Lexus IS-F 9.050
  3. Idzik Marcin Mercedes E63 AMG 9.081
WYNIKI KLASY TURBO RWD/AWD
  1. Brach Zbigniew Nissan GTR 6.900
  2. Krawczuk Krzyszof Volkswagen Golf 6.957
  3. Romanik Piotr Subaru Impreza GT 7.525
WYNIKI KLASY OPEN
  1. Brach Zbigniew Nissan GTR 7.069
  2. Romanik Piotr Subaru Impreza GT 7.468
  3. Grabarz Maciej BMW E90 7.805
WYNIKI NIGHT POWER 2014 Grand Prix
  1. Grabarz Maciej BMW E90 
  2. Krzysztof Krawczuk Volkswagen Golf
  3. Michał Pyrka Honda Crx


Gratulacje !

Pamiętajmy, że NIGHT POWER to nie tylko wyścigi równoległe, ale także mnóstwo innych automobilowych atrakcji. Trasą między poszczególnymi klasami zawładnęli motocykliści oraz słupski drifter Łysy. Można było podziwiać akrobacje grupy Wheelieholix oraz jednego z najmłodszych stunterów w Polsce – Piotrusia.





Niezmiennie jednak, najpiękniejszym autem w całym słupsku tego dnia była dla mnie Honda S200 Pauli :)

poniedziałek, 25 sierpnia 2014

V-te Urodziny Honda Team Grudziądz

24 sierpnia odbyły się V-te Urodziny Honda Team Grudziądz! :)



Zjechało się blisko 160 aut, poza Grudziądzem przybyliśmy dość liczną grupą z Trójmiasta : ) Dodatkowo zjechali się  fani z Torunia, Włocławka, Bydgoszczy, Poznania czy Warszawy.
Zlot skupił głównie miłośników marki Honda, natomiast pojawiły się również auta marki Toyota, Nissan, BMW, Ople, Golfy. 
Organizatorem był klub Honda Team Grudziądz oraz Automobil klub Toruński delegatura w Grudziądzu.






mnie też udało się złapać ;) buziaki ;)








Zlot Żaglowców w Gdyni

15.08.2014 r



Do gdyńskiego portu wpłynęło kilkanaście dużych żaglowców z całej Europy, by upamiętnić 40. rocznicę zlotu z 1974 r. W Basenie Prezydenta wyrósł las masztów, zaś na Zatoce Gdańskiej kilkadziesiąt małych żagli. 



Meeting of Japanese Toys!

19 Lipca we Włocławku odbył się zlot aut japońskich :)


Pierwszy mój że tak powiem `większy zlot` . :) Drogi nie zaliczam do najlepszych, w niektórych miejscach ciężko było się odnaleźć jak i sam dojazd na zlot nie był zbyt prosty jeżeli nie zna się miasta ;) 



Pogoda dopisywała aż za bardzo, zero wiatru i ok. 30 stopni w cieniu było przesadą, ale jakoś przeżyliśmy. 
Duża ilość aut oraz mili ludzie sprawili razem świetną atmosferę gdzie każdy mógł się śmiało czuć jak u siebie  :) 

Po przejeździe na wzorcownie czas umilał DJ świetną muzyką :) Masa poznanych ludzi, piękne, zadbane auta.. Czego chcieć więcej? 


Gratulacje dla zwycięzców! Widzimy się za rok! ;)


pełna fotorelacja

MUSTANG RACE 2014

14 Sierpnia na Gdyńskim Skwerze Kościuszki pojawiły się piękne mustangi.





Piękne sylwetki aut i ryk silników przyprawiały o ciarki. 
Tłumy ludzi podziwiały te piękne maszyny, a właściciele aut chętnie opowiadali i swojej pasji.


VW MANIA 2014! :)

12 LIPCA miałam przyjemność pojechać na największy zlot aut z grupy VAG ;)





Pogoda niestety  nie sprzyjała, ale wytrwaliśmy do końca dnia ;)
Mnóstwo aut, ludzi, emocji. Trzeba przyznać, że mimo deszczu wszyscy byli mega wytrwali i świetnie się bawili. Pogoda nie sprzyjała niektórym również podczas wyścigów na 1/4 mili, natomiast wszyscy walczyli do końca.


Mogliśmy również popatrzeć oraz przejechać się drifto- wozami ;) Brawa dla chłopaków, wielu osobom dodali dużo emocji! Gratulacje również dla aut nagrodzonych między innymi za felgi czy całokształt auta :)

Do zobaczenia w przyszłym roku! :)