poniedziałek, 15 września 2014

SUMMER MOTO SHOW!

13 września odwiedziłam kolejną z imprez motoryzacyjnych- SUMMER MOTO SHOW vol. II w Bieszkowicach :)


Z ogromną przyjemnością muszę przyznać, że impreza była udana. Serdeczne gratulacje dla organizatorów ;)

Na miejscu przygotowane było wiele konkursów, między innymi;
BestCar - najciekawsze auto zlotu
BestRims - najładniejsza felga
dB Muffler - najgłośniejszy wydech auta
BestOld - najciekawsze olds mobile
MotoMoto - najciekawszy motor
dB moto - najgłośniejszy motor
BestAudio 

Gratuluję zwycięzcom ! Należało się! :)





Gratulacje dla młodej pary :)





Brak komentarzy:

Prześlij komentarz