poniedziałek, 1 września 2014

WSPOMNIENIE- Rajd Walentynkowy 15-16.02.2014

Rajd Walentynkowy był pierwszą rundą Samochodowego Pucharu Automobilklubu Morskiego w Gdyni.

Odbył się 15 i 16 lutego na terenie lotniska w Kosakowie. Zainaugurował całoroczny cykl imprez samochodowych o Puchar Automobilklubu Morskiego w Gdyni.







Brak komentarzy:

Prześlij komentarz