niedziela, 31 sierpnia 2014

I Wystawa Pojazdów Produkcji Polskiej





W ostatnim dniu sierpnia w Kuźni Wodnej odbyła się  I Wystawa Pojazdów Produkcji Polskiej.
W sumie wypad był rekreacyjny dla mnie z mamą i siostrami- i był to niedzielny strzał w 10! ;)
Osobiście od pierwszej chwili i zarazem ostatecznie urzekła mnie ZASTAVA .
Zakochałam się :D :)



miałyśmy również okazję zobaczyć piękną Warszawę, Polonezy Caro, Poloneza Truck, Fiaty 126p i 125p, Romety i inne piękne Zastavy :) 





Pojawił się również 
Pan Edward Pietrzak - Dyrektor naczelny FSO w latach 1982-88
Pan Ludwik Różniakowski - twórca repliki CWS T-1 








1 komentarz:

  1. Cieszę się, że Zastava się spodobała, zapraszam na jej profil na Facebooku: https://www.facebook.com/Zos.Ka1980 :)

    OdpowiedzUsuń