poniedziałek, 25 sierpnia 2014

VW MANIA 2014! :)

12 LIPCA miałam przyjemność pojechać na największy zlot aut z grupy VAG ;)





Pogoda niestety  nie sprzyjała, ale wytrwaliśmy do końca dnia ;)
Mnóstwo aut, ludzi, emocji. Trzeba przyznać, że mimo deszczu wszyscy byli mega wytrwali i świetnie się bawili. Pogoda nie sprzyjała niektórym również podczas wyścigów na 1/4 mili, natomiast wszyscy walczyli do końca.


Mogliśmy również popatrzeć oraz przejechać się drifto- wozami ;) Brawa dla chłopaków, wielu osobom dodali dużo emocji! Gratulacje również dla aut nagrodzonych między innymi za felgi czy całokształt auta :)

Do zobaczenia w przyszłym roku! :)






Brak komentarzy:

Prześlij komentarz