poniedziałek, 25 sierpnia 2014

V-te Urodziny Honda Team Grudziądz

24 sierpnia odbyły się V-te Urodziny Honda Team Grudziądz! :)



Zjechało się blisko 160 aut, poza Grudziądzem przybyliśmy dość liczną grupą z Trójmiasta : ) Dodatkowo zjechali się  fani z Torunia, Włocławka, Bydgoszczy, Poznania czy Warszawy.
Zlot skupił głównie miłośników marki Honda, natomiast pojawiły się również auta marki Toyota, Nissan, BMW, Ople, Golfy. 
Organizatorem był klub Honda Team Grudziądz oraz Automobil klub Toruński delegatura w Grudziądzu.






mnie też udało się złapać ;) buziaki ;)








Brak komentarzy:

Prześlij komentarz