19 Lipca we Włocławku odbył się zlot aut japońskich :)
Pierwszy mój że tak powiem `większy zlot` . :) Drogi nie zaliczam do najlepszych, w niektórych miejscach ciężko było się odnaleźć jak i sam dojazd na zlot nie był zbyt prosty jeżeli nie zna się miasta ;)
Pogoda dopisywała aż za bardzo, zero wiatru i ok. 30 stopni w cieniu było przesadą, ale jakoś przeżyliśmy.
Duża ilość aut oraz mili ludzie sprawili razem świetną atmosferę gdzie każdy mógł się śmiało czuć jak u siebie :)
Po przejeździe na wzorcownie czas umilał DJ świetną muzyką :) Masa poznanych ludzi, piękne, zadbane auta.. Czego chcieć więcej?
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz