poniedziałek, 25 sierpnia 2014

Meeting of Japanese Toys!

19 Lipca we Włocławku odbył się zlot aut japońskich :)


Pierwszy mój że tak powiem `większy zlot` . :) Drogi nie zaliczam do najlepszych, w niektórych miejscach ciężko było się odnaleźć jak i sam dojazd na zlot nie był zbyt prosty jeżeli nie zna się miasta ;) 



Pogoda dopisywała aż za bardzo, zero wiatru i ok. 30 stopni w cieniu było przesadą, ale jakoś przeżyliśmy. 
Duża ilość aut oraz mili ludzie sprawili razem świetną atmosferę gdzie każdy mógł się śmiało czuć jak u siebie  :) 

Po przejeździe na wzorcownie czas umilał DJ świetną muzyką :) Masa poznanych ludzi, piękne, zadbane auta.. Czego chcieć więcej? 


Gratulacje dla zwycięzców! Widzimy się za rok! ;)


pełna fotorelacja

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz